BELLA YATAK ODASI

Kul Mobilya ürettiği tüm yatak odalarında modern tasarım çizgilerini ve konforu ön planda tutar. Disiplin ve tutkuyla çalışan büyük bir ekip Kemalpaşa’dan Türkiye’ye, Türkiye’den dünyaya yayılan ürünleri hazırlıyor. Üretimimizdeki en büyük vizyon evde geçirilen vakti daha konforlu, daha keyifli ve daha mutlu hale getirmek.

Takım halinde alabileceğiniz gibi dilerseniz parça parça da satın alabilirsiniz.

Takım İçeriği: 1 Adet 4 Kapılı Gardırop,2 Adet Tek Kapılı Gardırdop, 1 Adet Bazalı Karyola ve Başlığı, 1 Adet Şifonyer ve Aynası, 2 Adet Komodin’ den oluşmaktadır. 

Başlık: 1. Sınıf ithal kumaş döşeme ile üretilmiştir. 

Karyola: 1. Kalite Suntalem malzemeden üretilmiştir. Dış yüzeyler 1. sınıf ithal kumaş ile üretilmiştir. 

Yatak Ölçüsü: 160 x 200 cm’dir.

Baza Fonksiyonu: Karyola bazalıdır.

Gardırop: 1. kalite suntalem malzeme ile üretilmiştir.

Kapak Fonksiyon: Menteşe kapaklı Ön yüzey Mdf malzeme üzeri mebran ve reflekte cam ile üretilmiştir. Modül olarak parçalı kullanılabilmektedir. (4 Kapılı,2 Kapılı,Tek Kapılı,Köşe Modül)

Komodin: 1. kalite suntalam malzemeden üretilmiştir.Ön yüzey Mdf malzeme üzeri mebran ile üretilmiştir. Yerden yüksek metal ayak kullanılmıştır. 

Şifonyer ve Aynası: 1. kalite suntalam malzemeden üretilmiştir.Ön yüzey Mdf malzeme üzeri mebran ile üretilmiştir. Yerden yüksek metal ayak kullanılmıştır. 

Garanti: 24 Ay üretici firma garantisi altındadır.

Sağlık: Ürün E1 Standartlarında Yonga levhalardan üretilmiştir.Antibaktiriyeldir, kanserojen madde içermez.

Bakım: Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.