NEVA YATAK ODASI

Kul Mobilya sunduğu tüm yatak odalarında modern tasarım çizgilerini ve konforu ön planda tutar. Disiplin ve tutkuyla çalışan büyük bir ekip Kemalpaşa’dan Türkiye’ye, Türkiye’den dünyaya yayılan ürünleri hazırlıyor. Üretimimizdeki en büyük vizyon evde geçirilen vakti daha konforlu, daha keyifli ve daha mutlu hale getirmek.

Takım halinde alabileceğiniz gibi dilerseniz parça parça da satın alabilirsiniz.

Takım İçeriği: 1 Adet Gardırop, 1 Adet Bazalı Karyola ve Başlığı, 1 Adet Şifonyer ve Ayna, 2 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.

Başlık: 1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.

Karyola: Başlık, Yan traversler ve ayak ucu temizliği kolay 1 sınıf kumaş ile kaplanmıştır. 

Yatak Ölçüsü: 160 x 200 cm’dir.

Baza Fonksiyonu: Bazalı Karyola olarak üretilmiştir.

Gardırop: Gövde, suntalam malzemeden üretilmiştir. Ön yüzler, MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. 

Kapak Fonksiyon: 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır. Çift taraflı yavaşlatıcı fren sistemi kullanılmıştır.Boyalı alanlar MDF üzeri gri tonundadır.

Komodin: Gövdeleri MDF malzemeden üretilmiştir. Ön yüzey MDF Malzeme üzeri Lake boya ile üretilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. Ayaklar metal malzemedir.

Şifonyer ve Aynası: Gövdeleri MDF malzemeden üretilmiştir. Ön yüzey MDF Malzeme üzeri Lake boya ile üretilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. Ayaklar metal malzemedir.

Garanti: 24 Ay üretici firma garantisi altındadır.

Sağlık: Ürün E1 Standartlarında Yonga levhalardan üretilmiştir.Antibaktiriyeldir, kanserojen madde içermez.

Bakım: Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.