MİSSİON YEMEK ODASI

Kul Mobilya sunduğu tüm yemek odalarında modern tasarım çizgilerini ve konforu ön planda tutar. Disiplin ve tutkuyla çalışan büyük bir ekip Kemalpaşa’dan Türkiye’ye, Türkiye’den dünyaya yayılan ürünleri hazırlıyor. Üretimimizdeki en büyük vizyon evde geçirilen vakti daha konforlu, daha keyifli ve daha mutlu hale getirmek.

Takım halinde alabileceğiniz gibi dilerseniz parça parça da satın alabilirsiniz.

Takım İçeriği: 1 Adet Konsol ve Aynası, 1 Adet Yemek Masası ve 6 Adet Sandalye’den oluşmaktadır. Vitrin opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.

Konsol: Gövde,MDF malzemeden üretilmiştir. Ön yüzler ve yanlar MDF üzerine cnc işlenip lake boya kullanılmıştır. Kulplar ve ayaklar metaldir. 

Yemek Masası: MDF malzeme kullanılmış olup üzeri lake boya ile üretilmiştir. Masa tablası ortadan açılabilir özelliğe sahiptir.Ayaklar metaldir.

Sandalye: Ahşap malzeme üzerine kumaş döşenerek üretilmiştir. Ayaklar metaldir,opsiyonel olarak ahşap ayaklı sandalye modeli tercih edilebilir.

Sandalye Kumaşı: Sünger üzerine İthal kumaş kullanılmıştır.

Garanti: 24 Ay üretici firma garantisi altındadır.

Sağlık: Ürün E1 Standartlarında Yonga levhalardan üretilmiştir.Antibaktiriyeldir, kanserojen madde içermez.

Bakım: Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.