VEGA YEMEK ODASI

Kul Mobilya sunduğu tüm yemek odalarında modern tasarım çizgilerini ve konforu ön planda tutar. Disiplin ve tutkuyla çalışan büyük bir ekip Kemalpaşa’dan Türkiye’ye, Türkiye’den dünyaya yayılan ürünleri hazırlıyor. Üretimimizdeki en büyük vizyon evde geçirilen vakti daha konforlu, daha keyifli ve daha mutlu hale getirmek.

Takım halinde alabileceğiniz gibi dilerseniz parça parça da satın alabilirsiniz.

Takım İçeriği: 1 Adet Konsol ve Aynası, 1 Adet Yemek Masası ve 6 Adet Sandalye ‘den oluşmaktadır. Tv Ünitesi ve Vitrin opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.

Konsol: 1.kalite Suntalam Malzemeden üretilmiştir. Ön Yüzey Mdf malzeme üzeri pvc kaplama yapılmıştır. Cnc Detayları bulunmaktadır.

Yemek Masası: Üst tabla 25mm malzemeden üretilmiştir. Masa tablası ortadan açılabilir özelliğe sahiptir. Ayaklar masif ahşap malzemedir.

Sandalye: Ayaklar gürgen ağacıdır, komple ahşaptan üretilmiştir.

Sandalye Kumaşı: İthal kumaş kullanılmıştır.

Vitrin: 1.kalite Suntalam Malzemeden üretilmiştir. Ön Yüzey Mdf malzeme üzeri pvc kaplama yapılmıştır. Cnc Detayları bulunmaktadır.

Garanti: 24 Ay üretici firma garantisi altındadır.

Sağlık: Ürün E1 Standartlarında Yonga levhalardan üretilmiştir.Antibaktiriyeldir, kanserojen madde içermez.

Bakım: Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.