Bizim işimiz insanla…

İnsanın en özel alanı olan evinki mutluluğu için disiplin ve tutku ile çalışıyoruz. Kul Mobilya olarak insanı tanıma yeteneğimiz, tecrübemiz, yaklaşık 2000 m2’lik showroomlarımız, fabrikamız ve üretim gücümüzle 7/24 evinize en iyiyi sunmak için çalışıyoruz.

Müşterilerimize modern mekanlarda yaşam artıracak ve evdeki mutluluklarına katkı sağlayacak tasarımları sunuyoruz. Yüksek standartlarla, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

Gurur Duyarız

Müşteriyi anlama, fayda ve çözüm üretme, mutlu müşteriler yaratma yeteneğimizle gurur duyarız. Bizi farklı kılan en önemli davranışımız her durumda müş̧teri mutluluğu yaratma gücümüzdür.

Müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarını farkında olarak, yeni oluşumlarımızın sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterilerimizin hayal gücünü tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunarız. Müşterilerimizin yaşam alanlarında ki her faaliyette değer katarız. 30 yıldır mobilya sektöründe kaliteli hizmet anlayışımızla hizmet vermeye devam eden coolmod ürünlerinde en üst seviyedeki kaliteli malzemeler kullanılıp bu güvenle müşterilerimize 2 yıl garantiyi bir borç biliyoruz coolmod ailesinin bir üyesi olmanız en büyük mutluluğumuz olacaktır.

Saygılarımızla...

SHOWROOM 1

SHOWROOM 2

FABRİKA

Kul-Web-Görsel-09

YATAK ODALARI

Kul-Web-Görsel-07

KOLTUK TAKIMLARI

Kul-Web-Görsel-01

TV ÜNİTELERİ

Kul-Web-Görsel-18

YEMEK ODALARI

Kul-Web-Görsel-26

DÜĞÜN PAKETLERİ